25 Şubat 2014 Salı

DORE'NİN IŞILTISI ALTIN SEZONU...

                                                                ALTIN ÇEKİCİLİĞİ....                                                           


Bu sezon dorelerin hemen her koleksiyonda yer aldığını gördük. gelecek yıl sonbahar-kış sezonunda da bolca göreceğiz. İndirim sezonunun başladığı şu günlerde önümüzdeki yıl için altın rengi bir kaç parça almanızı öneririm :)))                                                        DORE KAZAK VE PANTOLON                                                   


Ne kadar iddialı bir renk de olsa dore, kazaklarda ve pantolonlarda da çok şık duruyor ve günlük hayatta da kullanılabilir bir hale geliyor. Sinem kobal'ın bu kıyafetini "Romantik Komedi" filminden hatırlarsanız, o filmdeki bütün kıyafetler harikaydı gerçi ama bu dore cigarette pantolonuna bayılmıştım. Dore rengini koyu renklere ve ekru tonlarla kombinleyebilirsiniz.


                                                                     DORE ETEK                                                                             Beğendiğim etek kombinlerini seçip paylaştım umarım hoşunuza gitmiştir. Ekru tonlarında şifon bluzlar, kot gömlekler, siyah basic t-shirtler ve salaş kazaklarla kombinleyebileceğiniz bu etekler hem şık hem spor görüntü vermenize yardımcı olacaktır.
                                                  DORE ELBİSELER VE ABİYELER                                                 

      Dore ve altın rengi dediğimizde aklımıza ilk gelen topuklu ayakkabı ve abiye kıyafetlerdir. Eeee dore modasından bahsedip de abiye kıyafetler paylaşmamak olmaz diiimi?
     DORE RENGİNİ SADECE KIYAFETLER DE DEĞİL KIYAFETLERE AKSESUAR OLARAK DA KULLANABİLİRSİNİZ...

                                                          DORE AKSESUAR                                                                                       takılarınızda ve ayakkabılarınızda da dore ve altın rengini tercih edebilirsiniz.
         Altın kemerler abiyelere yakışan en güzel aksesuarlardan bu sezonda çok abiyede karşımıza çıktı.
"How I meet your mother" dizisinin Robin'i  Cobin Smulders de tercihini altın rengi tasma kolyeden yana kullanmış giydiği saks mavisi elbiseye de gerçekten çok yakışmış :)

                Son olarak dore ve altın rengi topuklu ayakkabılar.. En çok hangisini beğendiniz?


Hiç yorum yok: